Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo XC40 D3 R-Design 2.0l 110kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Tavan Xhami Panoramik me Hapje  Disqe Alumini 18" 
Telekamera e Pasme  Sedile Lekure Alcantara 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Catia me Kontrast e Zeze 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Sistem Traffic Sign Recognition 
Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa  Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual  Sedile Gjysem Lekure 
Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet  Marmida Kuadrate Prapa 
Dritat Full LED  Drita Mjegulle LED 
Drita te Dites LED  Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 947

Gjendja: E Re

Engine size: 2.0 l

Motorri: 110 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: blu (Bursting Blue) (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (8+1)

Rrota aktive: 4x2/2-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 49,400 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

Volvo  XC40 D3 R-Design € 49400 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/947/mektrin-auto/volvo

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800