Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
BMW Seria 7 730 xDrive M-Pack 3.0l 164kW

Pajisje

Opsione Baze
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje 
Sedile me Ftohje Para  Sedile Elektrike 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Tavan Xhami Panoramik me Hapje 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 20" 
Sistem Surround Camera 360*  Sedile Lekure Premium 
Klimatizator Automatik Zonal 4 Zona (Prapa)  Ekrane DVD Prapa 10.2" 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik Adaptiv  Riveshje e Tavanit me Lekure Alcantara 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Sistem Keyless Entry  Dyer Me Vakum Soft Close 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Sistem Traffic Sign Recognition  Sistem Parkimi Paralel 
Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa  Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
Paketa M  Head Up Display 
Impianti Audio Harman/Kardon LOGIC7  Blind Spot Monitoring & Close Vehicle Sensing 
Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet  Dritat Full LED 
Sedile Comfort  Dritat Automatic High Beam Assist 
Drita Mjegulle LED  Drita te Dites LED 
Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 942

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 2700 km

Viti: 2017

Engine size: 3.0 l

Motorri: 164 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 99,000 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

BMW Seria 7 730 xDrive M-Pack € 99000 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/942/mektrin-auto/bmw/seria-7

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800