Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Land Rover Discovery Sport HSE 2.0l 110kW

Pajisje

Opsione Baze
Drite Frenimi Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ftohje Para  Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 19"  Telekamera e Pasme 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Impianti Audio 380W Meridian 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik  Riveshje e Tavanit Morzine 
Timon Prej Lekure  Sistem Keyless Entry 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Sistem Lane Keep Assist  Paketa Dynamic 
Dalje Klimatizatori Prapa  Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
Dritat Xenon me Grafike LED 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 931

Gjendja: E Re

Viti: 2018

Engine size: 2.0 l

Motorri: 110 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (Santorini Black) (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 62,600 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

Land Rover Discovery Sport HSE € 62600 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/931/mektrin-auto/land-rover/discovery-sport

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800