Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Land Rover Discovery 5 HSE TD6 3.0l 190kW

Pajisje

Opsione Baze
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ftohje Para  Sedile Elektrike me Memorie 
Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Tavan Xhami Panoramik me Hapje  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 21"  Telekamera e Pasme 
Sedile Lekure Oxford  Klimatizator Automatik Zonal 3 Zona (Prapa) 
Impianti Audio 380W Meridian  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik 
Riveshje e Tavanit Morzine  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem Elektrik  Sistem Keyless Entry 
ECO Start/Stop  Sistem Lane Keep Assist 
Paketa Dynamic  Dalje Klimatizatori per Rrjeshtin e Trete te Sedileve 
Suspensione me Ajer me Vetenivelim  Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual  Blind Spot Monitoring & Reverse Traffic Detection 
Blind Spot Monitoring & Close Vehicle Sensing  Dritat Full LED 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 930

Gjendja: E Re

Viti: 2018

Engine size: 3.0 l

Motorri: 190 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: gri (Corris Grey) (metallic)

Ngjyra Brenda: kafe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 7

Cmimi: € 89,600 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

Land Rover Discovery 5 HSE TD6 € 89600 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/930/mektrin-auto/land-rover/discovery-5

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800