Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Land Rover Discovery 4 TD6 SE 3.0l 180kW

Pajisje

Opsione Baze
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sensore Parkimi Para  Disqe Alumini 19" 
Sedile Lekure Premium  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Dritat Xenon me Grafike LED 
Sedile Comfort  Drita Mjegulle 
Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 921

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 130000 km

Viti: 2010

Engine size: 3.0 l

Motorri: 180 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 27,900 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

Land Rover Discovery 4 TD6 SE € 27900 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/921/mektrin-auto/land-rover/discovery-4

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800