Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Land Rover Discovery 4 TD6 SE 3.0l 180kW

Pajisje

Opsione Baze
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sensore Parkimi Prapa 
Disqe Alumini 19"  Sedile Lekure Premium 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Ndezje Start/Stop  Dritat Xenon me Grafike LED 
Sedile Comfort  Drita Mjegulle 
Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 920

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 220000 km

Viti: 2010

Engine size: 3.0 l

Motorri: 180 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 24,500 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

Land Rover Discovery 4  TD6 SE € 24500 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/920/mektrin-auto/land-rover/discovery-4

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800