Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Land Rover Range Rover Sport TDV6 HSE Dynamic 3.0l 189kW

Pajisje

Opsione Baze
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu  Sistemi Audio Land Rover 250W 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje 
Sedile Elektrike  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Disqe Alumini 21"  Telekamera e Pasme 
Sedile Lekure Premium  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Suspensione me Ajer me Vetenivelim 
Dritat Xenon me Grafike LED  Sedile Comfort 
Drita Mjegulle  Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 912

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 47000 km

Viti: 2014

Engine size: 3.0 l

Motorri: 189 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: gri (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 54,000 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

Land Rover Range Rover Sport TDV6 HSE Dynamic  € 54000 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/912/mektrin-auto/land-rover/range-rover-sport

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800