Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Land Rover Range Rover Sport SDV6 Autobiography 3.0l 187kW

Pajisje

Opsione Baze
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sedile Elektrike  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Disqe Alumini 20"  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Dritat Xenon me Grafike LED 
Sedile Comfort  Drita Mjegulle 
Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 910

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 155000 km

Viti: 2011

Engine size: 3.0 l

Motorri: 187 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: bezhe (metallic)

Ngjyra Brenda: other

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 26,000 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

Land Rover Range Rover Sport SDV6 Autobiography  € 26000 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/910/mektrin-auto/land-rover/range-rover-sport

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800