Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Mercedes-Benz GL 550 5.0l 284kW

Pajisje

Opsione Baze
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje 
Sedile me Ftohje  Sedile Elektrike me Memorie 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Tavan Xhami me Hapje 
Disqe Alumini 20"  Sedile Lekure Premium 
Klimatizator Automatik Zonal 4 Zona (Prapa)  Ekrane DVD Prapa 8" 
Timon i Pozicionueshem  Suspensione me Ajer me Vetenivelim 
Timon prej Druri/Lekure  Dritat Xenon Adaptive 
Sedile Comfort 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 909

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 78000 km

Viti: 2010

Engine size: 5.0 l

Motorri: 284 kW

Karburanti: Benzine

Ngjyra Jashte: e bardhe (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 7

Cmimi: € 31,900 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

Mercedes-Benz GL 550  € 31900 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/909/mektrin-auto/mercedes/gl

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800