Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Mercedes-Benz GL 320 CDI Bluetech 3.0l 169kW

Pajisje

Opsione Baze
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike Para 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Tavan Xhami me Hapje  Disqe Alumini 19" 
Sedile Lekure Premium  Ekrane DVD Prapa 8" 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Dritat Xenon Adaptive  Drita Mjegulle 
Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 908

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 181000 km

Viti: 2009

Engine size: 3.0 l

Motorri: 169 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 7

Cmimi: € 21,900 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

Mercedes-Benz GL 320 CDI Bluetech  € 21900 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/908/mektrin-auto/mercedes/gl

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800