Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Mercedes-Benz GL 320 4matic 3.0l 164kW

Pajisje

Opsione Baze
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Disqe Alumini 19"  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Sistem Bluetooth  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Gance e Pasme 
Dritat Xenon Adaptive  Sedile Comfort 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 907

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 112000 km

Viti: 2007

Engine size: 3.0 l

Motorri: 164 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 19,900 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

Mercedes-Benz GL 320 4matic € 19900 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/907/mektrin-auto/mercedes/gl

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800