Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Mitsubishi L200 Pick-Up 2.4kW

Pajisje

Opsione Baze
Sedile Prej Cope  Drite Frenimi Prapa 
Disqe Celiku  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike Para  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Disqe Celiku  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Drita Mjegulle 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 906

Gjendja: E Re

Viti: 2017

Motorri: 2.4 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Manuale

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 4

Ulese: 5

Cmimi: € 26,500 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

Mitsubishi L200 Pick-Up € 26500 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/906/mektrin-auto/mitsubishi/l200-pick-up

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800