Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Land Rover Range Rover Sport 3.0l 187kW

Pajisje

Opsione Baze
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sedile Elektrike  Disqe Alumini 20" 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Dritat LED Mid Level  Sedile Comfort 
Sedile Comfort me Tejzgjatje Elektrike  Drita Mjegulle 
Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 904

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 110000 km

Viti: 2011

Engine size: 3.0 l

Motorri: 187 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 25,000 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

Land Rover Range Rover Sport € 25000 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/904/mektrin-auto/land-rover/range-rover-sport

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800