Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo S60 Cross Country D3 Business Plus 2.0l 110kW

Pajisje

Opsione Baze
Sedile me Pozicionim Manual  Sedile Prej Cope 
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sensore Parkimi Prapa  Disqe Alumini 18" 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa  Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual 
Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 901

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 17000 km

Viti: 2017

Engine size: 2.0 l

Motorri: 110 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike (8 Marshe)

Rrota aktive: 4x2/2-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 26,500 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

Volvo S60 Cross Country D3 Business Plus  € 26500 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/901/mektrin-auto/volvo/s60

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800