Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
BMW X6 M50D 3.0l 281kW

Pajisje

Opsione Baze
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje 
Sedile Elektrike  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 22" 
Sistem Surround Camera 360*  Sedile Lekure Premium 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Paketa M 
Dritat Xenon me Grafike LED  Sedile Sportive 
Drita te Dites LED  Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 891

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 67000 km

Viti: 2013

Engine size: 3.0 l

Motorri: 281 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 4

Cmimi: € 51,900 EUR

Seller Information

Name: marlend kaceli

Username: mkaceli

Phone: +355 69 7080950

Email: m.kaceli@mektrin.al

Company: Volvo Trucks

Country: Albania

QR Code

BMW X6 M50D € 51900 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/891/mektrin-auto/bmw/x6

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800