Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Alfa Romeo Giulietta 2.0l 103kW

Pajisje

Opsione Baze
Sedile Prej Cope  Sedile me Pozicionim Manual 
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore 
Mbyllje Qendrore me Pult  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Dritat Xenon me Grafike LED 
Drita Mjegulle  Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 879

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 148500 km

Viti: 2012

Engine size: 2.0 l

Motorri: 103 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Compact

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: diferencial para

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 12,500 EUR

Seller Information

Name: marlend kaceli

Username: mkaceli

Phone: +355 69 7080950

Email: m.kaceli@mektrin.al

Company: Volvo Trucks

Country: Albania

QR Code

Alfa Romeo Giulietta € 12500 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/879/mektrin-auto/alfa-romeo/giulietta

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800