Stampa Email
Mercedes-Benz E Class E220 2.2l

Pajisje

Opsione Baze
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile Elektrike 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Xhama te Erret 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Sistem Bluetooth 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Sedile Gjysem Lekure  Drita te Dites LED 

Na shkruani

Emri

Telefon

Email

Mesazhi

Informacion i Pergjithshem

Id: 877

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 10000 km

Viti: 2015

Engine size: 2.2 l

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: gri (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: diferencial prapa

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 36,500 EUR

QR Code

Mercedes-Benz E Class E220 € 36500 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/877/mektrin-auto/mercedes/e-class

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800

© 2017 Mektrin Motors. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio