Stampa Email
Citroen DS4 1.6l

Pajisje

Opsione Baze
Sedile me Pozicionim Manual  Drite Frenimi Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sedile Lekure Premium  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Dritat Xenon   Dritat Automatike 

Na shkruani

Emri

Telefon

Email

Mesazhi

Informacion i Pergjithshem

Id: 876

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 130000 km

Viti: 2011

Engine size: 1.6 l

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: kafe

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Compact

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: diferencial para

Cmimi: € 10,900 EUR

QR Code

Citroen  DS4 € 10900 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/876/mektrin-auto/citroen

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800

© 2017 Mektrin Motors. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio