Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Mercedes-Benz S Class Bluetech L 3.5l

Pajisje

Opsione Baze
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile Elektrike  Sedile Elektrike me Memorie 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 18"  Telekamera e Pasme 
Sedile Lekure Premium  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik  Timon i Pozicionueshem 
Ndezje Start/Stop  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Dritat Xenon me Grafike LED  Dritat Xenon Adaptive 
Drita te Dites LED  Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 875

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 120000 km

Viti: 2013

Engine size: 3.5 l

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 56,000 EUR

Seller Information

Name: marlend kaceli

Username: mkaceli

Phone: +355 69 7080950

Email: m.kaceli@mektrin.al

Company: Volvo Trucks

Country: Albania

QR Code

Mercedes-Benz S Class Bluetech L € 56000 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/875/mektrin-auto/mercedes/s-class

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800