Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Citroen DS 5 2.0l 123kW

Pajisje

Opsione Baze
Sedile me Pozicionim Manual  Sedile Prej Cope 
Drite Frenimi Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Mbeshtetese Krahu Para 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Disqe Alumini 17" 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Marmida Kuadrate Prapa 
Dritat Xenon   Sedile Comfort 
Drita Mjegulle  Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 874

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 35000 km

Viti: 2012

Engine size: 2.0 l

Motorri: 123 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Compact

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x2/2-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 16,500 EUR

Seller Information

Name: marlend kaceli

Username: mkaceli

Phone: +355 69 7080950

Email: m.kaceli@mektrin.al

Company: Volvo Trucks

Country: Albania

QR Code

Citroen DS 5 € 16500 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/874/mektrin-auto/citroen/ds-5

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800