Stampa Email
Volvo XC60 D3 Business Plus 2.0l 110kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Sedile me Pozicionim Manual 
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sensore Parkimi Prapa  Disqe Alumini 17" 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Dalje Klimatizatori Prapa  Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual 
Sedile Gjysem Lekure  Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet 
Sistemi Audio High Performance 180W  Marmida Kuadrate Prapa 
Sedile Comfort  Drita te Dites LED 
Dritat Automatike 

Na shkruani

Emri

Telefon

Email

Mesazhi

Informacion i Pergjithshem

Id: 870

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 43000 km

Viti: 2017

Engine size: 2.0 l

Motorri: 110 kW

CO2: 124 g/km

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: gri (Saville Grey) (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (8+1)

Rrota aktive: 4x2/2-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 31,900 EUR

QR Code

Volvo XC60 D3 Business Plus € 31900 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/870/mektrin-auto/volvo/xc60

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800

© 2017 Mektrin Motors. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio

Please publish modules in offcanvas position.