Stampa Email
Volvo XC60 D4 AWD Momentum 2.0l 140kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 18"  Telekamera e Pasme 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Sistemi Drejtimit Elektrik  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Sistem Lane Keep Assist 
Sistem Traffic Sign Recognition  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual 
Sedile Gjysem Lekure  Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet 
Dritat Full LED  Sedile Comfort 
Dritat Automatic High Beam Assist  Drita Mjegulle LED 
Drita te Dites LED  Dritat Automatike 

Na shkruani

Emri

Telefon

Email

Mesazhi

Informacion i Pergjithshem

Id: 867

Gjendja: E Re

Viti: 2017

Engine size: 2.0 l

Motorri: 140 kW

CO2: 133 g/km

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (Onyx) (metallic)

Ngjyra Brenda: e bardhe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (8+1)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 57,945 EUR

QR Code

Volvo XC60 D4 AWD Momentum € 57945 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/867/mektrin-auto/volvo/xc60

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800

© 2017 Mektrin Motors. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio

Please publish modules in offcanvas position.