Stampa Email
Land Rover Velar First Edition P380 2993 Ccl 3.0 Liter 380 HPkW

Pajisje

Opsione Baze
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ftohje Para  Sedile me Masazh Para 
Sedile Elektrike me Memorie  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Tavan Xhami Panoramik me Hapje  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 22" Diamond Turned  Sistem Surround Camera 360* 
Telekamera e Pasme  Sedile Lekure Premium 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Impianti Audio 825W Meridian 
Catia me Kontrast e Zeze  Sistem Bluetooth 
Pilot Automatik  Levat e Transmisionit ne Timon 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Timon i Pozicionueshem Elektrik  Sistem Keyless Entry 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Sistem Lane Keep Assist  Sistem Traffic Sign Recognition 
Paketa Dynamic  Dalje Klimatizatori Prapa 
Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa  Suspensione me Ajer me Vetenivelim 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual 
Head Up Display  Blind Spot Monitoring & Close Vehicle Sensing 
Sistem Adaptive Cruise Control and Queue Assist  Marmida Kuadrate Prapa 
Dritat Full LED  Drita Mjegulle 
Drita Mjegulle LED  Dritat Automatike 

Na shkruani

Emri

Telefon

Email

Mesazhi

Informacion i Pergjithshem

Id: 862

Gjendja: E Re

Viti: 9/2017

Engine size: 2993 Cc l

Motorri: 3.0 Liter 380 HP kW

CO2: 214 g/km

Karburanti: Benzine

Ngjyra Jashte: bezhe (Silcon Silver Premium) (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 116,000 EUR

QR Code

Land Rover Velar First Edition P380 € 116000 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/862/mektrin-auto/land-rover/velar

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800

© 2017 Mektrin Motors. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio

Please publish modules in offcanvas position.