Stampa Email
Land Rover Velar D 240 S 1999 Ccl 2.0 Liter 240HPkW

Pajisje

Opsione Baze
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore 
Mbyllje Qendrore me Pult  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje 
Sedile Elektrike  Sedile Elektrike me Memorie 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 20"  Telekamera e Pasme 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Impianti Audio 380W Meridian 
Catia me Kontrast e Zeze  Sistem Bluetooth 
Riveshje e Tavanit Morzine  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Sistem Keyless Entry 
Ndezje Start/Stop  Dalje Klimatizatori Prapa 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual 
Sedile Gjysem Lekure  Dritat Full LED 
Dritat Automatike 

Na shkruani

Emri

Telefon

Email

Mesazhi

Informacion i Pergjithshem

Id: 861

Gjendja: E Re

Viti: 9/2017

Engine size: 1999 Cc l

Motorri: 2.0 Liter 240HP kW

CO2: 154 g/km

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe (Fuji White)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 82,490 EUR

QR Code

Land Rover Velar D 240 S € 82490 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/861/mektrin-auto/land-rover/velar

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800

© 2017 Mektrin Motors. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio

Please publish modules in offcanvas position.