Stampa Email
BMW X5 2987kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike Para 
Xhama Elektrike  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Kompjuter Bordi 

Na shkruani

Emri

Telefon

Email

Mesazhi

Informacion i Pergjithshem

Id: 841

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 15000 km

Viti: 5/2010

Motorri: 2987 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe (metallic)

Ngjyra Brenda: kafe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 26,900 EUR

QR Code

BMW X5 € 26900 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/841/mektrin-auto/bmw/x5

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800

© 2017 Mektrin Motors. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio

Please publish modules in offcanvas position.