Stampa Email
Citroen DS3 1399kW

Pajisje

Opsione Baze
Sedile Prej Cope  6 Airbag 
Sedile me Pozicionim Manual  Drita Mjegulle Prapa 
Disqe Celiku  Timon me Komanda Multifunksional 
Mbyllje Qendrore  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 

Na shkruani

Emri

Telefon

Email

Mesazhi

Informacion i Pergjithshem

Id: 837

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 52000 km

Viti: 5/2012

Motorri: 1399 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike

Dyer: 2

Ulese: 4

Cmimi: € 10,500 EUR

QR Code

Citroen  DS3 € 10500 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/837/mektrin-auto/citroen

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800

© 2017 Mektrin Motors. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio

Please publish modules in offcanvas position.