Stampa Email
BMW Seria 5 520D 1999kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Xhama Elektrike Para  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  Kompjuter Bordi 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile Elektrike 
Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie  Sensore Parkimi Prapa 
Disqe Alumini 18" 

Na shkruani

Emri

Telefon

Email

Mesazhi

Informacion i Pergjithshem

Id: 834

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 180000 km

Viti: 7/2012

Motorri: 1999 kW

Ngjyra Jashte: blu (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: diferencial prapa

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 19,900 EUR

QR Code

BMW Seria 5 520D € 19900 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/834/mektrin-auto/bmw/seria-5

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800

© 2017 Mektrin Motors. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio

Please publish modules in offcanvas position.