Stampa Email
Volvo XC90 D5 AWD Inscription 2.0l 173kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ftohje Para  Sedile me Masazh Para 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sedile Elektrike me Memorie 
Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Tavan Xhami Panoramik me Hapje  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 20"  Telekamera e Pasme 
Sedile Lekure Premium  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik Adaptiv  Levat e Transmisionit ne Timon 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Sistemi Drejtimit Elektrik  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Sistem Lane Keep Assist 
Sistem Traffic Sign Recognition  Sistem Parkimi Paralel Perpendicular 
Dalje Klimatizatori Prapa  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Suspensione me Ajer me Vetenivelim  Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual  Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet 
Sistem Adaptive Cruise Control and Queue Assist  Sistem Adaptive Cruise Control me Frenim te Plote dhe Njohje Kembesori 
Sistem Pilot Assist 2 - Autonomous Driving  Inserte Druri Linear Walnut 
Marmida Kuadrate Prapa  Dritat Full LED 
Sedile Comfort me Tejzgjatje Elektrike  Dritat Automatic High Beam Assist 
Drita Mjegulle LED  Drita te Dites LED 
Dritat Automatike 

Na shkruani

Emri

Telefon

Email

Mesazhi

Informacion i Pergjithshem

Id: 831

Gjendja: E Re

Viti: 2017

Engine size: 2.0 l

Motorri: 173 kW

CO2: 149 g/km

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: kafe (Maple Brown) (metallic)

Ngjyra Brenda: kafe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (8+1)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 7

Cmimi: € 84,090 EUR

QR Code

Volvo XC90 D5 AWD Inscription € 84090 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/831/mektrin-auto/volvo/xc90

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800

© 2017 Mektrin Motors. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio

Please publish modules in offcanvas position.