Stampa Email
Volvo XC90 D5 AWD R-Design 2.0l 165kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sedile Elektrike me Memorie 
Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 22" 
Sedile Lekure Alcantara  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik Adaptiv  Levat e Transmisionit ne Timon 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Sistemi Drejtimit Elektrik  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Sistem Lane Keep Assist 
Sistem Traffic Sign Recognition  Sistem Parkimi Paralel Perpendicular 
Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa  Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual  Paketa Exterior R-Design 
Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet  Sistem Adaptive Cruise Control and Queue Assist 
Sistem Adaptive Cruise Control me Frenim te Plote dhe Njohje Kembesori  Sistem Pilot Assist 2 - Autonomous Driving 
Marmida Kuadrate Prapa 

Na shkruani

Emri

Telefon

Email

Mesazhi

Informacion i Pergjithshem

Id: 822

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 38000 km

Viti: 2016

Engine size: 2.0 l

Motorri: 165 kW

CO2: 149 g/km

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (Onyx) (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (8+1)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 7

Cmimi: € 61,900 EUR

Bargain Price: € 59,900 EUR

QR Code

Volvo XC90 D5 AWD R-Design € 61900 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/822/mektrin-auto/volvo/xc90

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Sherbime

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800

© 2017 Mektrin Motors. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio

Please publish modules in offcanvas position.