Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo S90 D4 Inscription 2.0l

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sedile Elektrike 
Sedile Elektrike me Memorie  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 18" 
Telekamera e Pasme  Sedile Lekure Premium 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik 
Timon Prej Lekure  Timon Prej Lekure me Ngrohje 
Timon i Pozicionueshem  Sistemi Drejtimit Elektrik 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Sistem Lane Keep Assist  Sistem Traffic Sign Recognition 
Sistem Parkimi Paralel Perpendicular  Dalje Klimatizatori Prapa 
Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa  Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual  Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet 
Sistem Adaptive Cruise Control and Queue Assist  Sistem Pilot Assist 2 - Autonomous Driving 
Marmida Kuadrate Prapa  Sedile Comfort 
Sedile Comfort me Tejzgjatje Elektrike  Drita Mjegulle LED 

Other Info

Fuel consumption average: 4.4 ltr/100 km

Informacion i Pergjithshem

Id: 794

Gjendja: E Re

Viti: 2017

Engine size: 2.0 l

CO2: 116 g/km

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike (8 +1 marshe)

Rrota aktive: 4x2/2-rrota aktive

Dyer: 4

Ulese: 5

Cmimi: € 68,245 EUR

Bargain Price: € 59,500 EUR

Seller Information

Name: marlend kaceli

Username: mkaceli

Phone: +355 69 7080950

Email: m.kaceli@mektrin.al

Company: Volvo Trucks

Country: Albania

QR Code

Volvo S90 D4 Inscription € 68245 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/794/mektrin-auto/volvo/s90

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800