Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Citroen C3 Pure Tech 1369l 82kW

Pajisje

Opsione Baze
Sedile Prej Cope  6 Airbag 
Drite Frenimi Prapa  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Disqe Alumini 16" 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik  Sistem Lane Keep Assist 

Other Info

Fuel consumption average: 6 ltr/100 km

Informacion i Pergjithshem

Id: 1165

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 23000 km

Viti: 2018

Engine size: 1369 l

Motorri: 82 kW

Karburanti: Benzine

Ngjyra Jashte: e zeze

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Compact

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: diferencial para

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 13,500 EUR

Seller Information

Name: Super User flori

Username: admin

Phone: 444

Email: frama@oxygen.al

QR Code

Citroen  C3 Pure Tech € 13500 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1165/mektrin-auto/citroen

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800