Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Land Rover Range Rover Vogue LWB 4.4l

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje 
Sedile Elektrike  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Tavan Xhami Panoramik me Hapje  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 22"  Klimatizator Automatik Zonal 4 Zona (Prapa) 
Impianti Audio 380W Meridian  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik 
Riveshje e Tavanit Morzine  Timon Prej Lekure 
Timon Prej Lekure me Ngrohje  Timon i Pozicionueshem 
Ndezje Start/Stop  Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual  Blind Spot Monitoring & Reverse Traffic Detection 
Suspensione me Ajer - Prapa  Dritat Full LED 
Sedile Comfort  Drita Mjegulle 
Drita te Dites LED  Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1162

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 140000 km

Viti: 2017

Engine size: 4.4 l

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Karroceria: SUV

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Cmimi: € 89,900 EUR

Seller Information

Name: Super User flori

Username: admin

Phone: 444

Email: frama@oxygen.al

QR Code

Land Rover Range Rover Vogue LWB € 89900 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1162/mektrin-auto/land-rover/range-rover-vogue

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800