Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Mercedes-Benz S350 4matic 3.0l 214kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drita Mjegulle Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje 
Sedile me Ftohje  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Tavan Xhami Panoramik me Hapje 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 19" 
Sistem Surround Camera 360*  Telekamera e Pasme 
Klimatizator Automatik Zonal 4 Zona (Prapa)  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Sistem Distronic Plus 
Pilot Automatik  Levat e Transmisionit ne Timon 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Sistemi Drejtimit Elektrik  Sistem Keyless Entry 
ECO Start/Stop  Sistem Lane Keep Assist 
Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa  Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual  Blind Spot Monitoring & Reverse Traffic Detection 
Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet  Marmida Kuadrate Prapa 
Dritat Full LED  Sedile Comfort 
Dritat Automatic High Beam Assist  Drita Mjegulle LED 
Drita te Dites LED 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1161

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 15000 km

Viti: 2018

Engine size: 3.0 l

Motorri: 214 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: gri

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 77,900 EUR

Seller Information

Name: Super User flori

Username: admin

Phone: 444

Email: frama@oxygen.al

QR Code

Mercedes-Benz  S350 4matic € 77900 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1161/mektrin-auto/mercedes

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800