Te dhenat e mjetit

Stampa

Volvo XC90 Selekt D5 Inscription AWD 1989l 172kW

Pajisje

Opsione Baze
- 8 Airbag - Drite Frenimi Prapa 
- Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit - Timon me Komanda Multifunksional 
- Xhama Elektrike - Mbyllje Qendrore me Pult 
- Pasqyrat me Komandim - Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
- Mbeshtetese Krahu Para - ISOFIX 
- Kompjuter Bordi - Sensore Shiu 
Opsione Shtese
- Pasqyrat me Palosje Elektrike - Sedile Elektrike 
- Sedile Elektrike me Memorie - Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
- Disqe Alumini 20" - Telekamera e Pasme 
- Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona - Sistem Bluetooth 
- Sistem USB - Pilot Automatik 
- Timon Prej Lekure - Timon i Pozicionueshem 
- Sistemi Drejtimit Elektrik - Ndezje Start/Stop 
- ECO Start/Stop - Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
- Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike - Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet 
- Marmida Kuadrate Prapa - Dritat Full LED 
- Sedile Comfort - Drita Mjegulle 
- Dritat Automatike 

Other Info

Acceleration 0-100 km/h: 5.7 s

Max. speed: 210 km/h

Informacion i Pergjithshem

Id: 1159

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 107000 km

Viti: 2017

Engine size: 1989 l

Motorri: 172 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: gri (Pine Grey) (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (AT8)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 45,900 EUR

Seller Information

Name: Super User flori

Username: admin

Phone: 444

Email: frama@oxygen.al