Te dhenat e mjetit

Stampa

Volvo XC90 Selekt D5 Momentum AWD 1989l 172kW

Pajisje

Opsione Baze
- 8 Airbag - Drite Frenimi Prapa 
- Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit - Timon me Komanda Multifunksional 
- Xhama Elektrike - Mbyllje Qendrore me Pult 
- Pasqyrat me Komandim - Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
- Mbeshtetese Krahu Para - ISOFIX 
- Kompjuter Bordi - Sensore Shiu 
Opsione Shtese
- Sistem Navigacioni - Sedile me Masazh Para 
- Disqe Alumini 19" - Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
- Sistem Bluetooth - Sistem USB 
- Pilot Automatik - Timon Prej Lekure 
- Timon i Pozicionueshem - Sistemi Drejtimit Elektrik 
- Ndezje Start/Stop - ECO Start/Stop 
- Sistem Traffic Sign Recognition - Dalje Klimatizatori per Rrjeshtin e Trete te Sedileve 
- Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa - Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
- Impianti Audio Harman/Kardon LOGIC7 - Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet 
- Dritat Full LED - Sedile Comfort 
- Drita Mjegulle - Dritat Automatike 

Other Info

Fuel consumption average: 5.7 ltr/100 km

Acceleration 0-100 km/h: 7.9 s

Max. speed: 210 km/h

Informacion i Pergjithshem

Id: 1158

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 22400 km

Viti: 2019

Engine size: 1989 l

Motorri: 172 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (Onyx Black) (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (AT8)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 7

Cmimi: € 54,900 EUR

Seller Information

Name: Super User flori

Username: admin

Phone: 444

Email: frama@oxygen.al