Te dhenat e mjetit

Stampa

Volvo XC40 D3 Momentum Pro AWD 1969l 110kW

Pajisje

Opsione Baze
- 6 Airbag - Sedile me Pozicionim Manual 
- Drite Frenimi Prapa - Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
- Timon me Komanda Multifunksional - Xhama Elektrike 
- Mbyllje Qendrore me Pult - Pasqyrat me Komandim 
- Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa - Mbeshtetese Krahu Para 
- ISOFIX - Kompjuter Bordi 
- Sensore Shiu 
Opsione Shtese
- Sistem Navigacioni - Sedile me Ngrohje Para 
- Pasqyrat me Palosje Elektrike - Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
- Xhama te Erret - Telekamera e Pasme 
- Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona - Sistem Bluetooth 
- Sistem USB - Pilot Automatik 
- Timon Prej Lekure - Timon i Pozicionueshem 
- Sistemi Drejtimit Elektrik - Ndezje Start/Stop 
- ECO Start/Stop - Sistem Lane Keep Assist 
- Sistem Traffic Sign Recognition - Dalje Klimatizatori Prapa 
- Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa - Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
- Sedile Gjysem Lekure - Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet 
- Dritat Full LED - Sedile Comfort 
- Drita Mjegulle - Dritat Automatike 

Other Info

Fuel consumption average: 5.1 ltr/100 km

Acceleration 0-100 km/h: 7.9 s

Max. speed: 210 km/h

Informacion i Pergjithshem

Id: 1157

Gjendja: E Re

Viti: 2020

Engine size: 1969 l

Motorri: 110 kW

CO2: 136 g/km

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: gri (Thunder Gray) (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (AT8)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 47,760 EUR

Seller Information

Name: Super User flori

Username: admin

Phone: 444

Email: frama@oxygen.al