Te dhenat e mjetit

Stampa

Volvo XC60 Selekt D3 Momentum 1969l 110kW

Pajisje

Opsione Baze
- 8 Airbag - Sedile me Pozicionim Manual 
- Drite Frenimi Prapa - Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
- Xhama Elektrike - Mbyllje Qendrore me Pult 
- Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa - Mbeshtetese Krahu Para 
- Sensore Shiu 
Opsione Shtese
- Sistem Navigacioni - Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
- Disqe Alumini 18" - Telekamera e Pasme 
- Sistem Bluetooth - Sistem USB 
- Timon Prej Lekure - Timon i Pozicionueshem 
- Sistemi Drejtimit Elektrik - ECO Start/Stop 
- Dalje Klimatizatori Prapa - Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
- Sedile Gjysem Lekure - Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet 
- Dritat Xenon Adaptive - Sedile Comfort 
- Drita Mjegulle - Drita te Dites LED 
- Dritat Automatike 

Other Info

Fuel consumption average: 5.7 ltr/100 km

Acceleration 0-100 km/h: 8.9 s

Informacion i Pergjithshem

Id: 1156

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 87700 km

Viti: 2016

Engine size: 1969 l

Motorri: 110 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: kafe (Bronz Metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (AT6)

Rrota aktive: diferencial para

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 25,500 EUR

Seller Information

Name: Super User flori

Username: admin

Phone: 444

Email: frama@oxygen.al