Te dhenat e mjetit

Stampa

Volvo XC60 D3 2.4l

Pajisje

Opsione Baze
- 8 Airbag - Sedile Prej Cope 
- Drite Frenimi Prapa - Drita Mjegulle Prapa 
- Timon me Komanda Multifunksional - Xhama Elektrike 
- Mbyllje Qendrore me Pult - Pasqyrat me Komandim 
- Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa - Mbeshtetese Krahu Para 
- ISOFIX - Kompjuter Bordi 
- Sensore Shiu 
Opsione Shtese
- Sistem Navigacioni - Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
- Disqe Alumini 18" - Sistem Bluetooth 
- Sistem USB - Pilot Automatik 
- Ndezje Start/Stop - Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
- Dritat Xenon  - Drita Mjegulle 
- Dritat Automatike 

Informacion i Pergjithshem

Id: 1153

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 110000 km

Viti: 2011

Engine size: 2.4 l

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze

Karroceria: SUV

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 15,900 EUR

Seller Information

Name: Super User flori

Username: admin

Phone: 444

Email: frama@oxygen.al