Te dhenat e mjetit

Stampa

Volkswagen Tiguan 2.0l

Pajisje

Opsione Baze
- 8 Airbag - Drita Mjegulle Prapa 
- Timon me Komanda Multifunksional - Xhama Elektrike 
- Mbyllje Qendrore me Pult - Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
- Mbeshtetese Krahu Para - ISOFIX 
- Kompjuter Bordi - Sensore Shiu 
Opsione Shtese
- Sistem Navigacioni - Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
- Disqe Alumini 18" - Sistem Bluetooth 
- Sistem USB - Pilot Automatik 
- Timon Prej Lekure - Timon i Pozicionueshem 
- ECO Start/Stop - Sedile Comfort 
- Drita Mjegulle 

Informacion i Pergjithshem

Id: 1152

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 125000 km

Viti: 2018

Engine size: 2.0 l

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe (metallic)

Karroceria: SUV

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Cmimi: € 25,500 EUR

Seller Information

Name: Super User flori

Username: admin

Phone: 444

Email: frama@oxygen.al