Te dhenat e mjetit

Stampa

Audi Q8 50 TDI S-LINE 3.0l

Pajisje

Opsione Baze
- 8 Airbag - Drite Frenimi Prapa 
- Drita Mjegulle Prapa - Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
- Timon me Komanda Multifunksional - Xhama Elektrike 
- Mbyllje Qendrore me Pult - Pasqyrat me Komandim 
- Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa - Mbeshtetese Krahu Para 
- ISOFIX - Kompjuter Bordi 
- Sensore Shiu 
Opsione Shtese
- Sistem Navigacioni - Pasqyrat me Palosje Elektrike 
- Sedile Elektrike - Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
- Xhama te Erret - Disqe Alumini 22" 
- Telekamera e Pasme - Sedile Lekure Premium 
- Sistem Bluetooth - Sistem USB 
- Ekran Split View - Pilot Automatik 
- Levat e Transmisionit ne Timon - Timon Prej Lekure 
- Timon i Pozicionueshem - Paketa S Line Exterior 
- Paketa S Line Interior - Sistem Lane Keep Assist 
- Dalje Klimatizatori Prapa - Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
- Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike - Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual 
- Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet - Dritat Full LED 
- Sedile Sportive - Drita Mjegulle LED 

Informacion i Pergjithshem

Id: 1149

Gjendja: E Re

Viti: 2019

Engine size: 3.0 l

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Karroceria: SUV

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 99,900 EUR

Seller Information

Name: Super User flori

Username: admin

Phone: 444

Email: frama@oxygen.al