Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo XC60 Inscription Mild Hybrid AWD 1969l 145kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ftohje Para  Sedile me Masazh 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sedile Elektrike me Memorie 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Tavan Xhami Panoramik me Hapje 
Disqe Alumini 19"  Telekamera e Pasme 
Sedile Lekure Premium  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Sistem USB  Pilot Automatik 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Sistemi Drejtimit Elektrik  Sistem Keyless Entry 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Sistem Lane Keep Assist  Suspensione me Ajer me Vetenivelim 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Blind Spot Monitoring & Reverse Traffic Detection 
Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet  Sistem Adaptive Cruise Control and Queue Assist 
Dritat Full LED  Sedile Comfort 
Drita Mjegulle  Dritat Automatike 

Other Info

Fuel consumption average: 5.1 ltr/100 km

Acceleration 0-100 km/h: 8.4 s

Informacion i Pergjithshem

Id: 1147

Gjendja: E Re

Viti: 2020

Engine size: 1969 l

Motorri: 145 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (AT8)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 70,660 EUR

Seller Information

Name: Super User flori

Username: admin

Phone: 444

Email: frama@oxygen.al

QR Code

Volvo XC60 Inscription Mild Hybrid AWD € 70660 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1147/mektrin-auto/volvo/xc60

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800