Te dhenat e mjetit

Stampa

Volvo XC60 Inscription Mild Hybrid AWD 1969l 145kW

Pajisje

Opsione Baze
- 8 Airbag - Timon me Komanda Multifunksional 
- Xhama Elektrike - Mbyllje Qendrore me Pult 
- Pasqyrat me Komandim - Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
- Mbeshtetese Krahu Para - ISOFIX 
- Kompjuter Bordi 
Opsione Shtese
- Sistem Navigacioni - Sedile me Ngrohje Para 
- Sedile me Ftohje - Sedile me Masazh 
- Pasqyrat me Palosje Elektrike - Sedile Elektrike me Memorie 
- Sensore Parkimi Para dhe Prapa - Tavan Xhami Panoramik me Hapje 
- Xhama te Erret - Disqe Alumini 20" 
- Telekamera e Pasme - Sedile Lekure Premium 
- Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona - Sistem Bluetooth 
- Sistem USB - Pilot Automatik 
- Timon Prej Lekure - Timon i Pozicionueshem 
- Sistem Keyless Entry - Ndezje Start/Stop 
- ECO Start/Stop - Dalje Klimatizatori Prapa 
- Suspensione me Ajer me Vetenivelim - Blind Spot Monitoring & Close Vehicle Sensing 
- Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet - Marmida Kuadrate Prapa 
- Sedile Comfort - Drita Mjegulle 
- Dritat Automatike 

Other Info

Fuel consumption average: 5.1 ltr/100 km

Acceleration 0-100 km/h: 8.4 s

Max. speed: 210 km/h

Informacion i Pergjithshem

Id: 1146

Gjendja: E Re

Viti: 2020

Engine size: 1969 l

Motorri: 145 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: kafe

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (AT8)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 70,660 EUR

Seller Information

Name: Super User flori

Username: admin

Phone: 444

Email: frama@oxygen.al