Te dhenat e mjetit

Stampa

Volvo V40 Inscription AT6 1969l 90kW

Pajisje

Opsione Baze
- 6 Airbag - Sedile me Pozicionim Manual 
- Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit - Timon me Komanda Multifunksional 
- Xhama Elektrike - Mbyllje Qendrore me Pult 
- Pasqyrat me Komandim - Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
- Mbeshtetese Krahu Para - ISOFIX 
- Kompjuter Bordi - Sensore Shiu 
Opsione Shtese
- Sistem Navigacioni - Pasqyrat me Palosje Elektrike 
- Sensore Parkimi Para dhe Prapa - Disqe Alumini 17" 
- Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona - Sistem Bluetooth 
- Sistem USB - Timon i Pozicionueshem 
- Ndezje Start/Stop - ECO Start/Stop 
- Dritat Full LED - Sedile Comfort 

Other Info

Fuel consumption average: 3.7 ltr/100 km

Informacion i Pergjithshem

Id: 1145

Gjendja: E Re

Viti: 2019

Engine size: 1969 l

Motorri: 90 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Compact

Trasmisioni: Automatike (AT6)

Rrota aktive: diferencial para

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 36,000 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al