Te dhenat e mjetit

Stampa

Volvo XC60 Selekt R-Design 1969l 141kW

Pajisje

Opsione Baze
- 8 Airbag - Timon me Komanda Multifunksional 
- Xhama Elektrike - Mbyllje Qendrore me Pult 
- Pasqyrat me Komandim - Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
- Mbeshtetese Krahu Para - ISOFIX 
- Kompjuter Bordi - Sensore Shiu 
Opsione Shtese
- Sistem Navigacioni - Pasqyrat me Palosje Elektrike 
- Sensore Parkimi Para dhe Prapa - Tavan Xhami Panoramik me Hapje 
- Xhama te Erret - Disqe Alumini 18" 
- Disqe Alumini 19" - Telekamera e Pasme 
- Sedile Lekure Alcantara - Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
- Sistem Bluetooth - Sistem USB 
- Pilot Automatik - Timon Prej Lekure 
- Timon i Pozicionueshem - Ndezje Start/Stop 
- ECO Start/Stop - Sistem Lane Keep Assist 
- Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa - Blind Spot Monitoring & Close Vehicle Sensing 
- Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet - Marmida Kuadrate Prapa 
- Dritat Full LED - Drita Mjegulle 
- Drita Mjegulle LED - Dritat Automatike 

Other Info

Fuel consumption average: 5.1 ltr/100 km

Informacion i Pergjithshem

Id: 1143

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 92500 km

Viti: 2017

Engine size: 1969 l

Motorri: 141 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (AT8)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 44,900 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al