Te dhenat e mjetit

Stampa

Land Rover Range Rover Vogue 4.4l

Pajisje

Opsione Baze
- 8 Airbag - Drita Mjegulle Prapa 
- Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit - Timon me Komanda Multifunksional 
- Xhama Elektrike - Mbyllje Qendrore me Pult 
- Pasqyrat me Komandim - Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
- Mbeshtetese Krahu Para - ISOFIX 
- Kompjuter Bordi - Sensore Shiu 
Opsione Shtese
- Sistem Navigacioni - Sedile me Ngrohje Para 
- Sedile Elektrike - Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
- Xhama te Erret - Disqe Alumini 20" 
- Telekamera e Pasme - Sistem Bluetooth 
- Sistem USB - Pilot Automatik 
- Timon Prej Lekure - Timon i Pozicionueshem 
- Ndezje Start/Stop - Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
- Impianti Audio Harman/Kardon LOGIC7 - Dritat Xenon me Grafike LED 
- Sedile Comfort - Drita Mjegulle 
- Drita te Dites LED - Dritat Automatike 

Informacion i Pergjithshem

Id: 1142

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 120000 km

Viti: 2012

Engine size: 4.4 l

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: SUV

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 35,900 EUR

Seller Information

Name: Super User flori

Username: admin

Phone: 444

Email: frama@oxygen.al