Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Toyota Land Cruiser LC150 2.8l

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ftohje Para  Sedile Elektrike 
Tavan Xhami Panoramik me Hapje  Sistem Surround Camera 360* 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Sistem Lane Keep Assist 
Dalje Klimatizatori Prapa  Dritat Xenon me Grafike LED 
Dritat Xenon Adaptive  Sedile Comfort 
Drita Mjegulle  Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1139

Gjendja: E Re

Viti: 2019

Engine size: 2.8 l

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: SUV

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 7

Cmimi: € 74,900 EUR

Seller Information

Name: Super User flori

Username: admin

Phone: 444

Email: frama@oxygen.al

QR Code

Toyota Land Cruiser LC150 € 74900 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1139/mektrin-auto/toyota/Land-Cruiser

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800