Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Mercedes-Benz S Class 350L 3.0l

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ftohje Para  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sedile Elektrike me Memorie  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Tavan Xhami Panoramik me Hapje  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 20"  Sedile Lekure Premium 
Klimatizator Automatik Zonal 4 Zona (Prapa)  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Sistem Keyless Entry  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Sistem Lane Keep Assist 
Dalje Klimatizatori Prapa  Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
Blind Spot Monitoring & Close Vehicle Sensing  Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet 
Sistem Adaptive Cruise Control and Queue Assist  Dritat Xenon me Grafike LED 
Drita te Dites LED  Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1135

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 175000 km

Viti: 2014

Engine size: 3.0 l

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Ngjyra Brenda: kafe

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike (7+1)

Rrota aktive: diferencial prapa

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 47,900 EUR

Seller Information

Name: Super User flori

Username: admin

Phone: 444

Email: frama@oxygen.al

QR Code

Mercedes-Benz S Class 350L € 47900 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1135/mektrin-auto/mercedes/s-class

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800