Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Jeep Wrangler 2.8l

Pajisje

Opsione Baze
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Mbeshtetese Krahu Para 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje 
Sedile Elektrike  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 20"  Sedile Lekure Premium 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Sistemi Drejtimit Elektrik  Dalje Klimatizatori Prapa 
Dritat Xenon  

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1133

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 104000 km

Viti: 2007

Engine size: 2.8 l

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: gri (metallic)

Ngjyra Brenda: e kuqe

Karroceria: Off-Road

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Cmimi: € 33,000 EUR

Seller Information

Name: Super User flori

Username: admin

Phone: 444

Email: frama@oxygen.al

QR Code

Jeep Wrangler € 33000 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1133/mektrin-auto/jeep/wrangler

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800