Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Mercedes-Benz GLK 220d CDI 4matic 2.2l

Pajisje

Opsione Baze
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi 
Opsione Shtese
Sedile me Ngrohje  Sedile Elektrike 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 20"  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
ECO Start/Stop  Sistem Traffic Sign Recognition 
Dalje Klimatizatori Prapa  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Tavan Xhami Panoramik Fix  Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet 
Dritat Xenon   Sedile Comfort 
Drita Mjegulle  Drita te Dites LED 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1132

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 150000 km

Viti: 2014

Engine size: 2.2 l

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: SUV

Trasmisioni: Automatike (6+1)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 23,900 EUR

Seller Information

Name: Super User flori

Username: admin

Phone: 444

Email: frama@oxygen.al

QR Code

Mercedes-Benz GLK 220d CDI 4matic € 23900 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1132/mektrin-auto/mercedes/glk

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800