Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo V40 Inscription 2.0l 88kW

Pajisje

Opsione Baze
6 Airbag  Sedile me Pozicionim Manual 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Disqe Alumini 17" 
Sedile Lekure Premium  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Sistemi Drejtimit Elektrik  Sistem Keyless Entry 
ECO Start/Stop  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Impianti Audio Bang and Olufsen  Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet 
Dritat Xenon Adaptive  Sedile Comfort 
Drita Mjegulle  Drita te Dites LED 
Dritat Automatike  Dritat Full LED ILS 

Other Info

Fuel consumption average: 3.7 ltr/100 km

Acceleration 0-100 km/h: 10.5 s

Max. speed: 210 km/h

Informacion i Pergjithshem

Id: 1129

Gjendja: E Re

Viti: 2020

Engine size: 2.0 l

Motorri: 88 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Compact

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: diferencial para

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 36,000 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Volvo V40 Inscription € 36000 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1129/mektrin-auto/volvo/v40

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800